Druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piękna i Urody już wkrótce w uzdrowisku Ciechocinek
Utworzono dnia: 2012-08-16

Jak się okazuje Ciechocinek to nie tylko liczne sanatoria i tężnie, ale również bardzo ciekawe wydarzenia artystyczne  kulturalne.

 

Niedawno w uzdrowisku odbywała się operowa impreza kulturalna (spotkanie z operą i operetką). Najbliższy weekend (18 i 19 sierpnia) od godz. 18,  w Parku Zdrojowym odbędzie się kolejne ważne wydarzenie – Festiwal Piękna i Urody o zasięgu ogólnopolskim.

 

Jest to dopiero druga edycja tego festiwalu, a głównym organizatorem jest Robert Szmagaj, który na co dzień jest zawodowym stylistą. Wydarzenie to zorganizuje we współpracy z kilkoma firmami.

 

Pierwszy etap miał miejsce jeszcze w lipcu, kiedy to 20 mężczyzn i 50 dziewczyn zgłosiło się do specjalnego castingu na  modelki i modeli. Wybrano 15 najpiękniejszych pań i 10 najprzystojniejszych panów. Oni wszyscy, będą prezentować szerokiej publiczności kreacje z mody młodzieżowej, wieczorowej, ślubnej, a nawet ekologicznej. Na scenie planowane jest też występ zespołu The Hole oraz Agnieszki Bącalskiej i Patryka Dawiec z Odolionu i Patricia Lewandowska, która pasję spiewania łączy z  stylizowaniem fryzur afrykańskich. Inne atrakcje to m.in. pokazy fitness i tańców.

 

Jeżeli chodzi o muzyczne gwiazdy wieczoru, to będzie to na pewno zespół Balkan Ekspress prosto z Torunia, a także zespół Manakel z Gdańska.  W niedzielę zaś planowany jest występ  Lizy, która wchodzi w skład cygańskiego zespołu Don Vasyla.

 

Do uzdrowiska Ciechocinek zjadą styliści, wizażyści, fryzjerzy i kosmetyczki niemal z całej Polski. Swoje umiejętności obiecał zapre4zentować także Robert Szmagaj, który jednocześnie organizuje festiwal.

 

Jak obiecują organizatorzy, nie zabraknie konkursów dla publiczności, różnego rodzaju prelekcji oraz atrakcyjnych promocji. Swoje stoiska otworzą firmy kosmetyczne, sprzedawcy ekologicznej żywności. Będzie można zasięgnąć ciekawych porad np. z zakresu dietetyki, a nawet przejść badanie tkanki tłuszczowej.

 

Dla najmłodszych pan Dominik Bendkowski przygotował tzw. „Fabvrykę radości”.

 

Warto więc odwiedzając to słynne uzdrowisko wybrać się do Parku zdrojowego, aby móc zobaczyć te wszystkie atrakcje.

 

Źródło: http://www.pomorska.pl

 

Zobacz też: Sanatoria w Ciechocinku
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

Polecane sanatoria

Sanatorium Uzdrowiskowe MARIA
Rymanów Zdrój
(podkarpackie)
cena od: 65 zł
23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
Lądek Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 105 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe Marta
Połczyn Zdrój
(zachodniopomorskie)
cena od: 120 zł
Willa Alfa
Kudowa Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 65 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe JANTAR SPA
Kołobrzeg
(zachodniopomorskie)
cena od: 100 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się