XXI Kongres Uzdrowisk Polskich
Utworzono dnia: 2012-04-18

 

Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP, Unia Uzdrowisk Polskich oraz Izba Gospodarcza „Uzdrowiska Polskie” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym w Szczawnicy w dniach 17-19 czerwca  2012 r. – XXI Kongresie Uzdrowisk Polskich. Temat przewodni tegorocznego kongresu to próba odpowiedzi na pytanie: „W którym miejscu są dziś polskie uzdrowiska; - kto odpowiedzialnie odpowie na to pytanie?” 

 

Odpowiedź na hasło przewodnie Kongresu ma bardzo duże znaczenie w sytuacji, kiedy podejmuje się próbę wprowadzenia pełnej odpłatności za leczenie uzdrowiskowe.

 

Mamy nadzieję, że nasza obecność na Kongresie i stosowne solidarne stanowisko w tym temacie skutecznie odwiodą decydentów od tego zamiaru.

 

Tegoroczny Kongres Uzdrowisk Polskich będzie miał charakter międzynarodowy w związku z realizacją przez SGU RP projektu „Rozwój i promocja Małopolskiego Produktu Uzdrowiskowego w ramach krajowych i europejskich sieci współpracy” w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Podczas obrad kongresowych poruszone zostaną tematy związane m.in. z nowymi perspektywami finansowania polskich uzdrowisk, miejscem polskich uzdrowisk w europejskich sieciach współpracy, tworzeniem wspólnego, nowoczesnego produktu uzdrowiskowego wraz z rozwijaniem wzajemnie się uzupełniających sposobów promocji tego produktu na arenie międzynarodowej.

 

Starannie dobrane referaty i wystąpienia, uznani w kraju i na świecie prelegenci,

- to wszystko pozwoli uczestnikom zaczerpnąć najbardziej aktualnych informacji i zapoznać z najnowszymi trendami rozwoju uzdrowisk oraz wzbudzić twórczy niepokój pozwalający na wypracowanie nowego programu działania na najbliższe lata.

 

Udział w spotkaniach i obradach kongresowych potwierdzili prelegenci z Portugalii, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Obradom Kongresu będzie towarzyszyć wystawa urządzeń i sprzętu rehabilitacyjnego, prezentacja wód leczniczych i mineralnych i kosmetyków wytworzonych w oparciu o naturalne produkty lecznicze.

 

Zachętą do udziału w Kongresie będzie też zapewne miejsce w którym odbywać się będzie Kongres, bowiem spotkamy się w malowniczym pienińskim uzdrowisku z tradycjami (Szczawnica), posiadającym doskonałą bazę noclegową (Solar Spa, Budowlani, Nawigator, Modrzewie) i urokliwe miejsce na obrady  (stylowy Dworek Gościnny).

 

Zapraszamy do uczestnictwa i wzięcia udziału w Kongresie, gdyż będzie to doskonała forma prezentacji przedsiębiorstw związanych z branżą uzdrowiskową na forum ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

Wszystkie sprawy organizacyjne XXI Kongresu Uzdrowisk Polskich prowadzi w imieniu Organizatorów -  Biuro Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP w Krynicy.

Program ramowy >>

Karta rezerwacji >>

Formularz wystawcy >>

 

 

Dane adresowe:

Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP;  ul. Czarny Potok 27/24; 330-380 Krynica-Zdrój

Tel. 018 477 74 50, Faks. 018 477 74 51, e-mail: biuro@sgurp.pl
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
POLAŃCZYK
(podkarpackie)
cena od: 65 zł
22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny SP ZOZ
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 100 zł
Sanatorium Włókniarz
Busko Zdrój
(świętokrzyskie)
cena od: 155 zł
Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami im. Jana Pawła II
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 190 zł
23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
Lądek Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 105 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się