Gorąca zima w Białce Tatrzańskiej
Utworzono dnia: 2012-02-03

Ferie zimowe na półmetku. Dla tych, którzy wciąż nie wiedzą gdzie spędzić wolny czas doskonałym rozwiązaniem może okazać się Podhale – a dokładniej Białka Tatrzańska. Wszystko dzięki bogatej bazie noclegowej, doskonałej infrastrukturze narciarskiej, termalnym kąpielom oraz specjalnym atrakcjom przygotowanym z myślą o zimowych gościach miejscowości.

 

Wszyscy staramy się, aby turyści odwiedzający Białkę Tatrzańską nie zaznali nudy ani przez moment – mówi Kinga Cierniak, Specjalista ds. Marketingu i Manager Saunarium Termy Bania – Goście mogą poszaleć na śniegu a następnie – zrelaksować się w gorących wodach termalnych i rozbudowanym Saunarium.

 

Prócz bogatej, bezkonkurencyjnej infrastruktury na odwiedzających miejscowość czekają także liczne rozrywki specjalne, organizowane głównie pod auspicjami białczańskiej Termy.

 

Trwa akcja Góral na Bani. Jędrzej Stanek, góral z dziada pradziada, swoją gawędą na scenie Termy Bania bawi tych, którzy decydują się na chwilę odpoczynku od śnieżnego szaleństwa. Znany gawędziarz ujmuje swoim nietuzinkowym poczuciem humoru a także niezwykle szeroką wiedzą, przekazywaną widzom w postaci zabawnych anegdotek. Towarzyszący mu instruktorzy fitness zachęcają do wspólnej rozgrzewki przed zabawą na stokach – opowiada Kinga Cierniak.

 

To jednak nie wszystko. Na tych, którzy szukają karnawałowej zabawy, w Termie czeka iście gorąca atmosfera. Dosłownie. Rozpoczęty już cykl karnawałowych nocy saunowych, to nietypowe seanse nawiązujące swym charakterem do upalnych rejonów świata.

 

- Miniona noc – Rio de Sauneiro cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po brazylijskiej zabawie czas na kolejne wydarzenia Saunowania po Południu: noc indyjska i afrykańska. Dla tych, których powoli męczy zimowa aura to propozycja doskonała, za co ręczę osobiście! – mówi Kinga Cierniak.

 

Ci, którzy już teraz planują walentynkowy pobyt na Podhalu, mogą spodziewać się kolejnych, przygotowanych specjalnie dla zakochanych niespodzianek.

- Gościom proponujemy projekcje w ramach Wodnego Kina, z filmowymi propozycjami nawiązującymi do charakteru święta. Dodatkowo, zadbaliśmy o specjalne oferty dla dwojga, pozwalające na zmysłowy relaks i odprężenie dzięki saunowym seansom i zabiegom w Instytucie Wellness&SPA dedykowanym właśnie odwiedzającym nas parom. – podsumowuje Kinga Cierniak. 
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny SP ZOZ
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 100 zł
Sanatorium Włókniarz
Busko Zdrój
(świętokrzyskie)
cena od: 155 zł
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe Bristol MSWiA w Kudowie-Zdroju
57-350 Kudowa Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 55 zł
Uzdrowisko Połczyn S.A
Połczyn-Zdrój
(zachodniopomorskie)
cena od: 45 zł
23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
Lądek Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 105 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się