2 lipca w Białce Tatrzańskiej Bitwa na Głosy
Utworzono dnia: 2011-07-01

 

Już od ponad tygodnia Terma Bania w Białce Tatrzańskiej tętni życiem. Miłośnicy termalnych kąpieli zyskali nowe miejsce rozrywki i relaksu na Podhalu. Atrakcji jest wiele. W najbliższą sobotę będzie ich jeszcze więcej. Terma Bania wraz z Radiem Zet zaprasza na Lato Zet w Białce Tatrzańskiej. W ramach imprezy odbędą się koncerty laureatów telewizyjnego show “Bitwa na Głosy”: Piotra Kupichy, Urszuli Dudziak i Haliny Mlynkovej.

 

Pierwsza sobota lipca upłynie pod znakiem przeróżnych – głównie muzycznych atrakcji na Bani. Na scenę u podnóża Kotelnicy zawitają gwiazdy programu „Bitwa na Głosy”. Piotr Kupicha, Urszula Dudziak
i Halinka Młynkowa. Rywalizacja znanych wszystkim wykonawców polskiej sceny muzycznej zyskała
w czasie telewizyjnego show ogromną rzeszę fanów. Teraz będzie okazja, by ponownie posłuchać ich przebojów. Na żywo i w okolicznościach pięknej, tatrzańskiej przyrody. Pojawią się już o godzinie 17.00.

 

Jednak to nie jedyne punkty programu tegorocznego Lata ZET na Bani. Już od południa będzie działać miasteczko Radia Zet, a w nim rozmaite atrakcje dla wszystkich. Bez względu na wiek. Nie tylko konkursy i animacje dla najmłodszych w specjalnie wydzielonej strefie Fundacji Radia Zet. Także starsi uczestnicy pikniku znajdą coś dla siebie. Szczególnie zwolennicy dobrego uczesania i niebanalnych fryzur. Na Banię zawita Jacek Olejniczak* – fryzjer i stylista, który tym razem zajmie się kreacją gwiazd w Białce Tatrzańskiej. Przy tej okazji wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad – dotyczących stylizacji i kreowania wizerunku – których w czasie trwania imprezy udzielać będą styliści oraz fryzjerzy ze szkoły Jacka Olejniczaka.

 

Lipcowy weekend na Bani zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto przy tym wspomnieć, że to początek przedsięwzięć rozrywkowych tego lata w Białce Tatrzańskiej. Wakacje A.D. 2011 to początek projektu “Kultura na Bani”, co owocować będzie cyklicznymi imprezami pod auspicjami nowootwartego kompleksu basenów termalnych. To kolejny atut Białki Tatrzańskiej w czasie tegorocznego lata na Podhalu.źródło: informacja prasowa.

 
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

Sanatorium Włókniarz
Busko Zdrój
(świętokrzyskie)
cena od: 155 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
POLAŃCZYK
(podkarpackie)
cena od: 65 zł
Uzdrowisko Połczyn S.A
Połczyn-Zdrój
(zachodniopomorskie)
cena od: 45 zł
23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny
Lądek Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 105 zł
Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami im. Jana Pawła II
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 190 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się