Nowe połączenie autobusowe z Ustki do Zakopanego
Utworzono dnia: 2011-05-24

Rusza nowe połączenie autobusowe z Ustki do Zakopanego. Linię będzie obsługiwała ustecka firma razem z PKS-em Nowy Targ.

 

Skąd pomysł na nowe połączenie z Ustki do Zakopanego, skoro od kilku lat do stolicy Tatr kursują autobusy słupskiego PKS-u?

 

– Od dawna mieliśmy sygnały od kuracjuszy, że brakuje połączenia Ustki z południem Polski, które byłoby dostosowane do doby hotelowej – mówi Andrzej Depta z usteckiej firmy A.D. Euro-Trans, której autobusy będą obsługiwać nowe połączenie do Zakopanego.

 

Kuracjusze, którymi są głównie osoby starsze, narzekali, iż po wymeldowaniu z pokoju hotelowego w oczekiwaniu na autobus PKS nie wiedzieli, co ze sobą zrobić. Ponadto autobus A.D. Euro-Trans będzie rozpoczynać i kończyć kurs w Ustce na ul. Marynarki Polskiej (pętla).

 

Połączenie, które startuje 25 maja, będzie codzienne. Z Ustki autobus będzie odjeżdżać o godz. 17 i w naszym regionie zatrzymywać będzie jeszcze w: Słupsku (przystanek MZK obok dworca PKS, odj. 17.30), Dębnicy Kaszubskiej (ul. Zjednoczenia, odj. 17.50) i Bytowie (ul. Kochanowskiego, odj. 18.30). Dalej autobusy pojadą przez Chojnice, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowę, Katowice, Kraków, Myślenice, Rabkę, Nowy Targ, aby kurs zakończyć następnego dnia o godz. 7 rano w Zakopanem.

 

W drodze powrotnej autobus do Ustki wyruszy spod dworca autobusowego w Zakopanem o godz. 17 i dojedzie do celu w następnym dniu o godz. 7.15. Cena przejazdu całej trasy (z Ustki do Zakopanego lub z powrotem) wynosi 100 zł.

 

– Chcemy konkurować z PKS-em komfortowymi autobusami. W naszych pojazdach podróżny będzie mieć do dyspozycji darmowy barek, wideo oraz toaletę – zapewnia Andrzej Depta. – Ponadto będą różne promocje cenowe, na przykład dla pasażerów, którzy kupią bilet z dużym wyprzedzeniem.

 

Źródło: http://www.gp24.pl
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe Bristol MSWiA w Kudowie-Zdroju
57-350 Kudowa Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 55 zł
UZDROWISKO WYSOWA S.A. Sanatorium Biawena
38-316 Wysowa-Zdrój
(małopolskie)
cena od: 77 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
POLAŃCZYK
(podkarpackie)
cena od: 65 zł
Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami im. Jana Pawła II
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 190 zł
Uzdrowisko Cieplice - Edward
Jelenia Góra - Cieplice
(dolnośląskie)
cena od: 120 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się