ZUS przyjazny niepełnosprawnym
Utworzono dnia: 2011-05-18

 

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, wzorem lat ubiegłych, 25 maja br. w godz. 9.00 – 14.00 organizuje Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych.

 

Będzie on okazją do rozpowszechnienia informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową i społeczną, aktywizacją zawodową czy prewencją rentową. Zarówno ZUS, jak i zaproszeni goście reprezentujący różnego rodzaju instytucje, będą mieli okazję do zaprezentowania się jako instytucje przyjazne osobom niepełnosprawnym.

 

 W Wałbrzychu zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady w siedzibie Oddziału przy Pl. Grunwaldzkim 1 (Sala Obsługi Klienta). Informacji w tym dniu, poza specjalistami Zakładu, udzielać będą także przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Przedstawiciele instytucji zaproszonych do współpracy wezmą udział w dyżurze w godzinach 10.00 – 13.00.

 

Ponadto przedstawiciele ZUS będą w tym dniu służyć fachowymi poradami z zakresu ubezpieczeń społecznych poza siedzibą Oddziału. Dyżur ekspercki zostanie zorganizowany w uzdrowiskach Cieplice w Jeleniej Górze, w Szczawnie Zdroju, w Lądku Zdroju oraz w Przerzeczynie Zdroju w godz. 10.00 – 13.00.

 

http://www.tygodnik.walbrzyski
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

Sanatorium Włókniarz
Busko Zdrój
(świętokrzyskie)
cena od: 155 zł
Uzdrowisko Połczyn S.A
Połczyn-Zdrój
(zachodniopomorskie)
cena od: 45 zł
Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami im. Jana Pawła II
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 190 zł
22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny SP ZOZ
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 100 zł
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe Bristol MSWiA w Kudowie-Zdroju
57-350 Kudowa Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 55 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się