Krynica: Niemiec jest już prawdziwym prezesem Uzdrowiska
Utworzono dnia: 2011-05-06

 

2 maja Ireneusz Niemiec oficjalnie objął stanowisko prezesa Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. W godzinach porannych podpisał wszystkie wymagane dokumenty, a obecnie zaznajamia się ze sprawami spółki.

 

30 marca br. Rada Nadzorcza Uzdrowiska Krynica-Żegiestów SA, w której zasiada m.in. marszałek Małopolski Marek Sowa, wybrała nowego prezesa spółki. Został nim Ireneusz Niemiec. Przez kolejnych 30 dni nowo wybrany prezes nie sprawował jednak władzy w firmie, jego obowiązki nadal pełniła dotychczasowa p.o. prezesa Danuta Lelito. Przez ten miesiąc Niemiec nadal pracował w innej firmie (jeden z banków w Krakowie).

 

Jak ustaliliśmy, dopiero dzisiaj w godzinach porannych, Ireneusz Niemiec pojawił się w spółce i podpisał wszystkie dokumenty, niezbędne do podjęcia nowego wyzwania w swojej karierze menadżerskiej.

 

- Pan Niemiec jest już oficjalnie prezesem spółki. Wszystkie dokumenty zostały podpisane - taką informację udało nam się uzyskać w UK-Ż. Niestety sam Ireneusz Niemiec nie znalazł dla nas czasu. Zapoznaje się bowiem ze sprawami spółki.

 

- Nie uchylam się od odpowiedzi. Po prostu, aby się wypowiadać na tematy Uzdrowiska, muszę zaznajomić się dokładnie ze sprawami z nim związanymi. Myślę, że pod koniec tygodnia będę mógł już śmiało o nich rozmawiać - powiedział nam nowy prezes w ubiegłotygodniowej rozmowie telefonicznej. Wtedy też usłyszeliśmy od Niemca, że przynajmniej w początkowym okresie bardzo liczy na pomoc Danuty Lelito.

 


Źródło: http://www.krynica.org.pl

 
« przejdź do wszystkich aktualności
Reklama esanatoria.eu

Polecane sanatoria

Sanatorium Wielka Pieniawa
Polanica Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 68 zł
22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny SP ZOZ
Ciechocinek
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 100 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe DEDAL
POLAŃCZYK
(podkarpackie)
cena od: 65 zł
Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku
Ciechocine
(kujawsko-pomorskie)
cena od: 95 zł
Sanatorium Uzdrowiskowe AZALIA
Szczawno Zdrój
(dolnośląskie)
cena od: 45 zł
Reklama esanatoria.eu
Polski Powrót na język polski.

Zapisz się do newslettera


zapisz się wypisz się